معرفی شرکت همل

کمپانی همل در سال ۱۹۶۶ میلادی به عنوان یک شرکت ترکی / انگلیسی هلندی پایه‌گذاری گردید. از زمان تأسیس، حوزه تخصص و تجربه کمپانی همل محافظت چوب در برابر تجزیه، حشرات و تأمین انواع رنگ چوب و سیستم‌های جلادهی بوده است.

در سال ۲۰۱۹ کمپانی همل وارد پنجاه و سومین سالگرد شروع فعالیت خود گردیده و امروز به عنوان پیشرو در بخش صنعت نگهداری چوب به دلیل تولید محصولاتی شامل مواد نگه‌دارنده چوب، روغن چوب فضاهای داخلی و خارجی و محصولات جلادهی با فن‌آوری‌های نوآورانه شناخته شده است.

با همراهی شما عزیزان درصدد آن هستیم تا به جای تعریف از خود، به شما ملاک و معیارهایی ارائه دهیم تا بتوانید با شناخت بیشتر، مناسب ترین سایت به تناسب امکانات مورد نیاز و هزینه کاملا عادلانه داشته باشید.

کمپانی همل با فعالیت‌های فروش و بازاریابی به همراه مشاوره فنی در بخش بزرگی از پروژه‌های اروپا، در ارزش افزوده صنعت چوب سهیم شده و محصولاتش را به کشورهایی مانند هلند، انگلستان، سنگاپور، برزیل، آذربایجان، قبرس و ایران و عمان … صادر می‌نماید که از سال ۲۰۱۹ شرکت ((مستر صنعت)) به عنوان نماینده انحصاری در ایران و عمان فعالیت خود را آغاز نموده است.

از سال ۲۰۱۲ میلادی کمپانی همل با کمپانی سوئیسی LONZA شروع به همکاری نموده و سرمایه گذاری‌های R&D (تحقیق و توسعه) خود را در صنعت فرآورده‌های چوبی جهت ارائه محصولات سبز دوستدار محیط‌زیست و انسان برای آینده ادامه داده است.

هدف کمپانی Hemel

از اهداف کمپانی همل نیل به استفاده از چوب به عنوان یک ماده ساختمانی معاصر، پرکاربرد و با ماندگاری طولانی است.

در این راستا تمامی نیروی ما در کسب دقیق‌ترین اطلاعات، تکنولوژی‌ها و روش‌های ممکن و نیز ارائه یافته‌ها به مصرف‌کنندگان و کاربران به همراه آموزش، توانمندسازی و انگیزه بخشی به نیروی کار و شرکای فروش متمرکز گردیده است.

مأموریت شرکت رنگ همل

باقی گذاشتن یک میراث از منابع طبیعی و شهرهای قابل سکونت برای نسل‌های آینده با استفاده کارآمدتر از چوب به عنوان ماده تجدید پذیر از طریق استفاده از فن‌آوری در جهت افزایش طول عمر فرآورده‌های چوبی یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های شرکت همل است.

گواهینامه‌های EN 71-3

تمامی رنگ چوب‌ها، رنگ‌ها و جلا دهنده‌های ما مطابق استاندارد اروپایی EN71-3 (ایمنی کودک و اسباب‌بازی) تولیدشده و حاوی فلزات سنگین که ممکن است برای سلامتی انسان مضر باشند، نیست. فلزات سنگین مانند آرسنیک، کروم، سرب، جیوه و سلنیم ممکن است موجب بروز برخی آسیب‌ها در هنگام ورود به بدن انسان شوند.

استاندارد اروپایی EN71-3 برای مقابله با برخی تأثیرات مضر تنظیم گردیده و گواهینامه‌های نشان می‌دهند که میزان فلزات سنگین در محصولات ما پایین‌تر از معیار تعیین‌شده هستند. همل در محصولات خود از روغن سلامت (گیاهی) استفاده می‌نماید و اینکه گواهینامه دارای تست خوراک و سلامت است.