درباره همل

اهدف

در این راستا تمامی نیروی ما در کسب دقیق ترین اطلاعات، تکنولوژیها و روش های ممکن و نیز ارائه یافته ها به مصرف کنندگان و کاربران به همراه آموزش ، توانمند سازی و انگیزه بخشی به نیروی کار و شرکای فروش متمرکز گردیده است. از اهداف کمپانی همل نیل به استفاده از چوب به عنوان یک ماده ساختمانی معاصر ، پرکاربرد و با ماندگاری طولانی می باشد.

ماموریت

در این راستا تمامی نیروی ما در کسب دقیق ترین اطلاعات، تکنولوژیها و روش های ممکن و نیز ارائه یافته ها به مصرف کنندگان و کاربران به همراه آموزش ، توانمند سازی و انگیزه بخشی به نیروی کار و شرکای فروش متمرکز گردیده است.


تاریخچه کمپانی همل

  • سال 1966 میلادیپایه گذاری شرکت

    کمپانی همل در سال 1966 میلادی به عنوان یک شرکت ترکی – انگلیسی پایه گذاری گردید. از زمان تاسیس، حوزه تخصص و تجربه کمپانی همل محافظت چوب در برابر تجزیه ، حشرات و تامین انواع رنگ چوب و سیستم های جلا دهی بوده است.
  • سال 2012 میلادیتوسعه شرکت

    از سال 2012 میلادی کمپانی همل با کمپانی سوئیسی Lonza شروع به همکاری نموده و سرمایه گذاری های R&D خود را در صنعت فرآورده های چوبی جهت ارائه محصولات سبز دوستدار محیط زیست و انسان برای آینده ادامه داده است.
  • سال 2016 میلادیپنجاهمین سالگرد

    در سال 2016 کمپانی همل وارد پنجاهمین سالگرد شروع فعالیت خود گردیده و امروز به عنوان پیشرو در بخش صنعت نگهداری چوب به دلیل تولید محصولاتی شامل مواد نگهدارنده چوب، رنگ چوب فضاهای داخلی و خارجی و محصولات جلادهی با فن آوری های نوآورانه شناخته شده است. کمپانی همل با فعالیتهای فروش و بازاریابی به همراه مشاوره فنی در بخش بزرگی از پروژه های ترکیه ، در ارزش افزوده صنعت چوب سهیم شده و محصولاتش را به کشورهایی مانند هلند، انگلستان، سنگاپور، برزیل، آذربایجان ، قبرس و … صادر می نماید.